Где искать информацию о своих долгах

Уявімо таку ситуацію: ви отримали сповіщення від виконавчої служби. Однак у вас виникають сумніви 🤨 щодо справжності такого сповіщення. Куди ж звертатися, щоб з’ясувати, чи дійсно відносно вас відкрито виконавче провадження? 🤔

☝️ Перш за все необхідно звернути увагу на те, що у разі надходження громадянину виклику/вимоги від державного виконавця, це означає те, що стосовно цього громадянина відкрито виконавче провадження.

Так, державний виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, яка надсилається до відома боржнику рекомендованим поштовим відправленням 📬

У постанові 📄 про відкриття виконавчого провадження зазначається ідентифікатор для доступу до інформації про виконавче провадження в автоматизованій системі виконавчого провадження.

Боржник вважається повідомленим ✅ про початок примусового виконання виконавчого документа, якщо йому надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою, зазначеною у виконавчому документі.

❗️Одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження вносяться відповідні відомості до Єдиного реєстру боржників.

Щоб перевірити 🕵️‍♀️, чи внесено такі відомості відносно вас, необхідно перейти за 👉 цим посиланням 💻, вказавши своє П.І.Б. або реєстраційний номер облікової картки платника податків.

🔹Також найменування та адреси територіальних органів державної виконавчої служби можна перевірити на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України в розділі «Структура» в підрозділі «Територіальні органи» 👉 за цим посиланням.

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *