Гетманцев прокоментував підозри НБУ щодо Дубінського

Фінансовий комітет Ради обговорив ситуацію навколо НБУ і підозри, що за протестами проти його керівництва стоїть колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський і телеведучий його телеканалу «1+1», депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський.

«Щодо участі Дубінського, то це питання піднімалось в комітеті. Дубінський заперечив свою причетність до організації цього заходу, але в той же час він висловив підтримку мітингуючим», – повідомив голова комітету з питань фінансової, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Він сказав, що не може підтвердити здогадку НБУ, що мітинги оплатив олігарх Ігор Коломойський.

«Якоїсь інформації «хто за чим стоїть і хто фінансує» в комітеті відсутня, наскільки я знаю, особисто в мене вона відсутня. Я не можу ані підтвердити, ані спростувати заяву голови НБУ щодо того, хто за чим стоїть», – заявив голова комітету.

Те, що відбувається під стінами НБУ, він назвав проявами демократії і свободи думки.

«У нас немає жодної інформації про те, хто стоїть за тими чи іншими масовими заходами. Я особисто переконаний в тому, що в нашій державі відбувається певний демократичний процес, коли люди можуть відверто, відкрито висловлювати свої думки. Якщо це відбувається в межах чинного законодавства, то це прекрасно. Демократія розвивається», – заявив голова комітету.

Читайте: Справа Златобанку: банкрут поза законом

«Нас обзивають злодіями і злочинцями, про що повинні висновки робити судові органи, а не конкретні мітингуючі під Нацбанком, не конкретні народні депутаті, які беруть участь в цих мітингах», – сказав голова НБУ Яків Смолій, натякнувши на заступника голови комітету з питань фінансової, податкової та митної політики Олександр Дубінський («Слуги народу»).

В заяві НБУ зазначалось, що «атака реалізується через головного «виконавця» – депутата Олександра Дубінського, фігуранта антикорупційних розслідувань, якого в медіа називають рупором олігарха Коломойського».

Зранку Олександр Дубінський спілкувався з мітингарями і навіть «акредитував» їх на засідання комітету, яке сьогодні відбулось в Національному банку. Мітингарів, очікувано, в НБУ не пустили – вони запалили димові шашки.

Сьогодні депутати Олександр Дубінський і Андрій Деркач звернулись до президента Володимира Зеленського, щоб він звільнив керівництво Нацбанку і державних банків начебто через «корупційну схему із ОВДП», а також через те, що вони були призначені за часів президентів Януковича та Порошенко.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *