Глава МОЗ Степанов прокоментував чутки про свою можливу відставку

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що не збирається йти у відставку і назвав всю інформацію з цього приводу плітками певних політичних груп країни. Він підкреслив, що готується і далі рятувати Україну та її жителів.

Максим Степанов не збирається йти у відставку. Про це глава МОЗ заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» у четвер, 26 листопада.

«Ці чутки певні народні депутати, політичні сили почали розпускати починаючи з першого дня моєї роботи на посаді міністра охорони здоров’я. Я займаюся розвитком і реанімацією української медицини. Це те, чим я зараз займаюся, ніж збираюся займатися через тиждень, через місяць, через півроку, через рік», — заявив Степанов.

Раніше Степанов заявив, що медична реформа в тому вигляді, в якому її проводила Уляна Супрун, викликала б колапс по прийому пацієнтів з COVID-19 вже при трьох тисячах хворих. Також ASPI news повідомляло, що Степанов вважає підвищення заробітних плат медичним працівникам своїм основним завданням. У 2021 році зарплата повинна починатися з 25 тисяч гривень.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *