Гратоїди продовжують за іноземні кошти дискредитувати судову владу в Україні

Журналісти проекту розслідувань Bihus.info розробили онлайн-платформу, за допомогою якої користувачі зможуть отримати винагороду, розшифровуючи декларації та заповнюючи базу родинних зв’язків суддів.

Про це повідомив Денис Бігус у Facebook.

Винагорода за виконане на сайті завдання обчислюватиметься в ігровій валюті «котик», які користувач зможе перевести в один з обраних творцями платформи благодійних фондів.

Там є «Таблеточки», «Повернись живим», там є фонд допомоги тваринам та «Агенти змін», які покращують Київ, — повідомив Бігус.

Виконання завдань на сайті відбуватиметься у ігровій формі та буде передбачати перехід на різні рівні складності та отримання винагород.

На виконання кожного проекту ми закладаємо певний бюджет. У нас було декілька варіантів, як його використати: ми могли найняти людей, які б проглядали декларації протягом року, а могли зробити те, що власне ми й зробили, — сказав Денис Бігус в коментарі Hromadske.

Він також додав, що від початку запуску платформи, 12 квітня, у ній зареєструвалось близько 4 тисяч користувачів, які заробили близько 12 тисяч «котиків».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

3 ответы
 1. Rostyslav Kravets
  Rostyslav Kravets говорит:

  Вот интересно а ВРП и ВККСУ с РСУ будут как-то реагировать на дискредитацию судебной ветви власти. Не думаю, что подобное было бы допустимо в любой из стран которые выделяют гранты для грантососов.

  Ответить
  • Василий Викторович Чабанов
   Василий Викторович Чабанов говорит:

   Як пов’язані «розшифровка декларації та заповнення бази родинних зв’язків суддів» та «дискредитация судебной ветви власти»? Може це незаконний збір персональних данних про осіб?

   Ответить
 2. Василий Викторович Чабанов
  Василий Викторович Чабанов говорит:

  «Гратоїди» — це ті, що їдять грати? Іноді автори так швидко пишуть, що не встигають не тільки читати написане, а навіть осмислити те, що намагаються висловити….

  Ответить

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.