Гройсман пропонує ще більше зробити недоступними суди для українців

Голова Уряду Володимир Гройсман, продовжуючи ціліспрямовані дії, що були розпочаті іншим членом Нароного фронту Арсенієм Яценюком, пропонує позбавити споживачів пільги щодо сплати судового сбору.

Кабмін пропонує Раді скасувати п. 3 ст. 22 закону «Про захист прав споживачів», яким звільняються від сплати судового збору споживачі, які захищають свої права в суді. Про це йдеться в урядовому законопроекті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів» № 8607 від 13.07.2018, опублікованому на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці до законопроекту говориться, що проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі – проект Закону) розроблено на виконання абзацу чотирнадцятого розділу 1 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (далі – Закон № 2147-VIII), схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 13 грудня 2017 року (протокол № 70), а також на реалізацію підпункту 2 пункту 6 § 2 розділу 4 Закону № 2147-VIII щодо приведення законодавчих актів у відповідність із Законом № 2147-VIII.

Зазначений проект вже погоджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством фінансів України без зауважень, Державною судовою адміністрацією України та Вищою радою правосуддя із зауваженнями, які враховано частково. Проект Закону відповідно до § 39 Регламенту Кабінету Міністрів України погоджено без зауважень Верховним Судом (без України).

Хотите быть в курсе последних важных событий? Подписывайтесь на телеграмм-канал АНТИРЕЙД t.me/antiraid