Хелемський подав позов до рекрутера Ощадбанку

Кандидат на посаду голови правління Ощадбанку Геннадій Хелемський, який програв конкурс, вже подав другий позов, який додатково блокує вже заблоковане призначення Сергія Наумова головою Ощадбанку.

Директор департаменту структурованого торгового фінансування Укргазбанку Геннадій Хелемський 23 червня подав до Печерського районного суду Києва позов до Ощадбанку. Третьою особою в позові був зазначений Сергій Наумова, який переміг в конкурсі на голову правління Ощадбанку.

У позовній заяві Геннадій Хелемський вимагав визнати недійсним та скасувати рішення наглядової ради Ощадбанку про результати вибору голови правління.

При цьому вже 25 червня Печерський суд задовольнив вимогу Геннадія Хелемського зупинити дію рішення наглядової ради Ощадбанку про визначення Сергія Наумова переможцем конкурсного відбору кандидата на посаду голови правління Ощадбанку. Ощадбанку також заборонено вчиняти дії, спрямовані на призначення Сергія Наумова керівником та/або підписантом Ощадбанку, в тому числі проводити збори акціонерів, до завершення судового процесу.

Сьогодні стало відомо, що 24 червня Геннадій Хелемський подав до Шевченківського районного суду Києва позов до Ощадбанку та компанії Pedersen&Partners, яка займалася пошуком кандидатур для участі в конкурсі.

Це вже позов щодо визнання протиправними дії та бездіяльності.

Підстав для скасування перемоги Сергія Наумова в конкурсі немає, заявляла перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова.

Нинішній голова правління Ощадбанку Андрій Пишний відмовився від участі в повторному конкурсі на голову Ощадбанку, хоча він майже переміг в першому конкурсі.

За більшістю голосів перемогу в другому конкурсі на голову правління Ошадбанку отримав діючий голова Піреус Банку Сергій Наумов.

Наумов переміг у голосуванні у другому турі цього конкурсу з перевагою в два голоси. Йому програв заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Перед голосуванням в першому турі 5 незалежних членів наглядової ради отримали анонімні листи з пропозицією проголосувати за Генадія Хелемського за винагороду, про що вони повідомили службі безпеки банку. Він набрав меншість голосів і не пройшов у другий тур.

Раніше Хелемський працював начальником управління структурованого торговельного фінансування Ощадбанку.

Призначення Сергія Наумова головою Ощадбанку намагається заблокувати в суді також один з депутатів. Суд відкрив провадження за позовом народного депутата Максима Бужанського та призначив на 2 липня засідання.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *