ЄБРР надасть Україні 450 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку та уряд України уклали кредитну угоду на 450 млн євро на розвиток автошляхів.

Угоду в рамках проєкту «Розвиток транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)» підписав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Кошти спрямують на капітальний ремонт автошляху М-05 Київ-Одеса та будівництво Північного обходу Львова.

«У рамках програми президента «Велике будівництво» у цьому році будується рекордна кількість автошляхів. Вже оновлено понад 4 тис. км доріг по всій країні, і ми зробимо ще більше завдяки укладенню кредитної угоди з ЄБРР «Розвиток транс’європейської транспортної мережі», — зазначив Криклій.

Реалізація цього проекту дозволить не лише покращити стан автошляхів за маршрутами міжнародних транспортних коридорів, а й підвищити безпеку дорожнього руху на дорогах, що сполучають Україну з ЄС та Київ із Чорним морем

Проєкт «Розвиток транс’європейської транспортної мережі» буде реалізований за рахунок 450 млн євро позики від ЄБРР та 450 млн євро від ЄІБ.

Кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт 5 ділянок автошляху М-05 Київ-Одеса у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях і на будівництво Північного обходу Львова.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *