Ігор Мустеця в Румунії: навчання європейському досвіду у контролі за розповсюдженням вогнепальної зброї

Ігор Мустеця в Румунії: навчання європейському досвіду у контролі за розповсюдженням вогнепальної зброї

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца та начальник Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора Олег Пелепюк взяли участь у навчальному заході для обміну передовим досвідом ЄС у сфері контролю розповсюдження вогнепальної зброї.

Захід організований Консультативною місією ЄС в Україні у співпраці з румунською поліцією та проходить з 13 по 16 листопада 2023 року у м. Бухарест (Румунія). Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Офіс Генерального прокурора».

В ході візиту Ігор Мустеца провів зустрічі з Генеральним прокурором Румунії Алексом Флоріном Флорентою, керівництвом Генеральної інспекції румунської поліції, представниками КМЄС в Україні.

Ігор Мустеця в Румунії: навчання європейському досвіду у контролі за розповсюдженням вогнепальної зброї

Під час зустрічей обговорили створення та функціонування координаційного центру з питань вогнепальної зброї, обміну балістичною інформацією та криміналістичними даними, пов’язаними з вогнепальною зброєю.

Заступник Генпрокурора висловив щиру вдячність румунському народу за постійну підтримку, надану українським громадянам.

«Ми непохитні у прагненні досягти наших головних цілей – забезпечити відповідальність російського режиму і, водночас, не дивлячись на військовий стан, продовжувати реформи та зміцнювати верховенство права в Україні», – наголосив Ігор Мустеца.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

«Питання відповідальності не можна відкладати до завершення війни. І ця відповідальність не буде повною, поки вище керівництво кремлівського режиму не отримає покарання за всі скоєні злочини», – констатував він.

Заступник Генпрокурора подякував за приєднання Румунії до Спільної слідчої групи для розслідування міжнародних злочинів рф, вчинених на території України.

Учасники зустрічей також відзначили позитивну практику роботи правоохоронних органів України та Румунії в низці інших Спільних слідчих груп, зокрема ефективну діяльність в рамках Спільної слідчої групи, утвореної з метою розслідування комп’ютерних шахрайств на території України, Румунії та Італії.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *