Ілон Маск представив новий чат-бот Grok на базі штучного інтелекту

Ілон Маск представив новий чат-бот Grok на базі штучного інтелекту

Мільярдер Ілон Маск анонсував чат-бот Grok від його компанії, яка займається розробкою штучного інтелекту Xai. Цей чат-бот схожий на інші моделі, призначені для генерації тексту, такі як ChatGPT від OpenAI або Bard від гіганта технологій Google.

Маск заявив, що всі передплатники недавно запущеного плану X Premium Plus, який коштує 16 доларів США на місяць і надає доступ до соціальної мережі X без реклами, отримають доступ до Grok «після завершення ранньої бета-версії». Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Судово-юридична газета».

За його словами, Grok від xAI спроектований таким чином, щоб відповідати на запити з гумором. Цей чат-бот має доступ до актуальної інформації через платформу X, що дає йому значну перевагу перед іншими моделями.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За словами мільярдера, новий штучний інтелект є «найкращим у деяких важливих аспектах серед існуючих моделей». Крім того, на провокативні чи непристойні запитання ШІ відповідає з гумором.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *