Іспанський суд закрив корупційну справу проти Фірташа у зв’язку з відсутністю доказів

Слідчий суд №21 в Барселоні вирішив припинити кримінальну справу про відмивання грошей відносно 17 осіб, в тому числі й українського олігарха Дмитра Фірташа, пише видання El Espanol.

«Зміст матеріалів розслідування сьогодні грунтується виключно на підозрах та не містить вагомих доказів, які б вказували на наявність ознак злочину, вчиненого будь-ким з обвинувачених», — сказав виданню суддя Ігнасіо Санчес.

У листопаді 2016 року Антикорупційна прокуратура Іспанії вимагала винести постанову про арешт і видачу Дмитра Фірташа, який живе у Відні. Але цей запит був відкладений австрійським судом.

За даними адвокатів українського олігарха, яких цитує видання, запит іспанських прокурорів лише повторював звинувачення ФБР США проти Фірташа і не містив мінімальних доказів.

25 червня Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію Дмитра Фірташа в США. У липні її схвалив міністр юстиції Австрії Клеменс Яблонер. Але адвокати олігарха подали клопотання про відновлення судового розгляду справи про екстрадицію і надали безліч нових документів.

У разі екстрадиції в США олігархові загрожує до 50 років в`язниці.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

1 ответить

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *