Японське агентство R&I підвищило кредитний рейтинг України

Японське рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I) підвищило суверенний кредитний рейтинг України з B до B+ із стабільним прогнозом.

R&I зазначає, що фінансова підтримка України з боку Міжнародного валютного фонду разом з кредитами від Світового банку та Європейського Союзу допоможуть задовільнити потреби уряду у фінансуванні.

Агентство очікує, що покращена політична та соціальна стабільність дозволить українському уряду сфокусуватись на відновленні економіки країни.

Падіння економіки України в цьому році здебільшого спричинене пандемією коронавірусу, карантинними обмеженнями та економічним падінням в країнах Європи – основними торговельними партнерами України в експорті товарів та послуг.

Аналітики R&I прогнозують, що сприятливі економічні умови та консервативна бюджетна політика України повернеться в 2021 році. Очікується, що країна продовжить структурні реформи, які в тому числі передбачені програмою МВФ.

Аналітики також відзначили, що міжнародні резерви України зростають, зовнішній борг до ВВП зменшується, а показник державного боргу до ВВП скоротився до 44,3% станом на кінець 2019 року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *