Юристи ПриватБанку зверталися по допомогу до адвоката Трампа

Юристи ПриватБанку зверталися до особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані з пропозицією взяти участь у судовому спорі з колишніми власниками банку — Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Джуліані повідомив, що юристи цікавилися, чи може він допомогти в їх цивільному позові в США, пише Bloomberg.

Джуліані зустрівся з юристами в адвокатській конторі Quinn Emanuel в Нью-Йорку, але в результаті сторони не дійшли згоди.

За даними видання, увагу юристів ПриватБанку, а також Національного банку, привернули твіти Джуліані про «небезпечного Коломойського». Адвокатам запропонували зв’язатися з Джуліані, щоб дізнатися, чи є у нього будь-яка інформація, що стосується Коломойського і неправомірних дій.

Із серпня Джуліані провів дві зустрічі з адвокатами Quinn Emanuel.

Джуліані зазначив, що бачив звіт Kroll по ПриватБанку, в якому, за його словами, викладені «проблемні дії кількох українських олігархів, включаючи Коломойського».

«Ми взаємно погодилися, що справа фантастична (fantastic)», — сказав він.

Однак юристи не отримали ніяких відомостей від Джуліані про діяння Коломойського. Сам Джуліані заявив, що «це було не на часі».

Компанія Quinn Emanuel відмовила виданню в коментарі. ПриватБанк відповів в електронному листі, що до нього не звертався Джуліані і банк не розглядав можливість його залучення в якості будь-якої особи.

Нагадаємо, що 21 травня ПриватБанк подав позов до своїх ексспіввласників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова в Канцелярський суд штату Делавер (США). ПриватБанк звинувачує їх у відмиванні $470 млрд, які були видані банком у вигляді кредитів пов’язаним з попередніми власниками компаніям, але потім були використані іншими компаніями на придбання для них активів у США.

Йдеться про феросплавні і металургійні заводи, комерційну нерухомість і готелі. Одна з компаній, Optima Ventures, стала найбільшим власником комерційної нерухомості в американському Клівленді.

Найбільше майна у Коломойського і Боголюбова ПриватБанк виявив у штатах Огайо, Іллінойс і Техас.

Проти Коломойського в США веде розслідування ФБР.

Відомий нью-йоркський адвокат Марк Касовіц, який багатьох років працював на президента США Дональда Трампа, буде захищати Ігоря Коломойського у справі за позовом ПриватБанку в Канцелярському суді Делавера.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *