Кабінет Міністрів розпочинає пілотний проєкт оцінки земель

Кабінет Міністрів розпочинає пілотний проєкт оцінки земель

Кабінет міністрів України затвердив постанову №1078 щодо реалізації пілотного проекту масової оцінки земель. Згідно з урядовим документом, результати масової оцінки земель будуть використовуватися як основа для обчислення податків і зборів за земельні паї. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Пілотний проект передбачає створення геоінформаційної системи масової оцінки земель, яка буде інтегрована з програмним забезпеченням Державного земельного кадастру, розробку математико-статистичної моделі для проведення масової оцінки земель, створення автоматизованої системи для розрахунку та оновлення показників масової оцінки земель та розробку пропозицій щодо використання результатів масової оцінки земель для цілей оподаткування платою за землю. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Delo».

Тривалість реалізації проєкту – 11 місяців.

Повідомляється, що дана постанова розроблена відповідно до вимог розділу VI “Прикінцеві положення” Закону України “Про оцінку земель”, який передбачає затвердження Порядку реалізації пілотного проєкту щодо проведення масової оцінки земель.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Зауважимо, Державна служба з геодезії та картографії створила цифрову топографічну карту масштабу 1:50 000 та базу топографічних даних на територію країни.
На публічній кадастровій карті України з’явився новий шар “Інформація про поділ земель на паї”, що містить дані про окремі колективні сільськогосподарські підприємства та посилання на завантаження з порталу метаданих проектів землеустрою, на основі яких було виділено земельні паї працівникам колишніх колгоспів.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *