Кабінет Міністрів затвердив правила для висновків про видачу довкіллєвого дозволу

Кабінет Міністрів затвердив правила для висновків про видачу довкіллєвого дозволу

Кабінет Міністрів України затвердив уніфіковану форму та вимоги до висновків щодо видачі інтегрованих довкіллєвих дозволів в Україні, які є одним з етапів надання інтегрованих довкіллєвих дозволів підприємствам у рамках реформи зменшення промислового забруднення та його контролю.

Як повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України в телеграмі у вівторок, свої висновки Міндовкілля надаватимуть Держекоінспекція, Держводагентство, ДСНС, МОЗ, Держенергоефективності, обласні військові адміністрації та інші органи влади. На їхній основі Міндовкілля прийматиме рішення щодо видачі інтегрованих довкіллєвих дозволів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Це перша постанова, яка схвалена на виконання закону про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення та є складовою великої реформи. Загалом плануємо прийняти ще близько 20 нормативно-правових актів. Усі вони проходитимуть обговорення, забезпечуючи прозорість та залучення громадськості”, – зазначила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів Світлана Гринчук.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Раніше, у липні 2024 року, в Україні було ухвалено закон “Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення”, який імплементує глави 1, 2 та 7 Директиви 2010/75/ЄС та створює базис для отримання промисловими підприємствами інтегрованого довкіллєвого дозволу на кожну установку. Кожне підприємство, яке отримуватиме інтегрований дозвіл, має працювати відповідно до європейських доступних технологій і методів управління, розповіли у відомстві.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *