Кабмін нарешті визначився з механізмом фінансування осінніх виборів

Кабінет міністрів України, в ході планового засідання 19 серпня 2020 року, затвердив Порядок фінансування виборчих комісій під час підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на новій адміністративно-територіальній основі.

«Всього на проведення виборчої кампанії виділено 2,3 млрд грн», – поінформував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Крім того, прем’єр доручив Міністерству охорони здоров’я розробити і передати в ЦВК чіткі рекомендації щодо заходів по забезпеченню безпечних виборів в умовах карантину. Уряд затвердив також Порядок фінансування виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків і іменних запрошень людей на виборчі дільниці.

У першій половині 2020 року, Верховна Рада урізала фінансування місцевих виборів з майже 2,155 млрд до 1 млрд гривень. У відповідь ЦВК заявила, що цих грошей не вистачить на оплату праці членів виборчих комісій та інших залучених осіб, не кажучи вже про забезпечення виборчих дільниць засобами індивідуального захисту і антисептичними матеріалами. На початку червня 2020 року, ЦВК звернувся до парламенту і уряду з вимогою збільшити видатки більш ніж на 1,25 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *