Кабмін встановив нові зарплати та премії топ-чиновників

Кабінет міністрів змінив принципи оплати праці та встановив новий рівень окладів і премій для міністрів, їх заступників та інших високопосадовців.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram-каналі.

За його даними, встановлюється новий мінімальний розмір посадового окладу — два прожиткових мінімуми (станом на 1 січня — 4204 грн).

Розміри посадових окладів затверджуються в гривнях, а не коефіцієнтах як це було в 2019 році. Так, керівник державного органу (Офіс президента, апарат РНБО) матиме посадовий на рівні 37 800 грн, а рівня міністерств та центральних органів виконавчої влади – 33 600 грн.)

Крім того, встановлюється, що першому віцепрем’єр-міністру, віцепрем’єр-міністрам, міністрам, їх першим заступникам і заступникам може виплачуватися:

1) надбавка за ефективність, яка встановлюється щомісяця першому віце-прем’єр-міністру, віце-прем’єр-міністрам, міністрам прем’єр-міністром, а першим заступникам міністрів — відповідним міністром, у розмірі до 200% посадового окладу;

2) премія, яка встановлюється заступникам міністрів (крім перших заступників) відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, у розмірі до 200% посадового окладу.

Міністр уряду Дмитро Дубілет заявив, що на сайті Кабінету міністрів тепер щомісяця будуть публікувати інформацію про зарплати міністрів. За його словами, середні зарплати міністрів становлять 40-80 тис. грн.

Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що держслужбовці всіх рангів мають отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати службовим становищем.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *