Кабмін заборонив приватизацію майна на територіях з активними бойовими діями

Кабмін заборонив приватизацію майна на територіях з активними бойовими діями

Кабінет міністрів України ухвалив рішення заборонити на час дії воєнного стану приватизацію державного і комунального майна на територіях, де ведуться активні бойові дії.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Delo».

“На сьогоднішньому засіданні Кабмін вніс зміни до постанов КМУ від 23 серпня 2022 року № 952 і від 6 грудня 2022 року № 1364”, – йдеться в повідомленні.

Затверджені зміни передбачають, що протягом воєнного стану та 3 місяців після його припинення (скасування) буде призупинено проведення процесів приватизації державного і комунального майна на територіях, де тривають активні бойові дії.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Варто зауважити, що поняття “території бойових дій” визначається відповідно до Переліком територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Цей Перелік був затверджений наказом Міністерства реінтеграції та тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309 і періодично оновлюється.

Додамо, що підсумкові онлайн-аукціони, які проводив Фонд держмайна (ФДМУ) із продажу об’єктів, призвели до збору понад 2,6 млрд гривень для державного бюджету, а приватизація комунальних об’єктів вилилася у понад 650 млн гривень. Загалом, приватизація поповнила бюджети на понад 3,3 млрд гривень у 2023 році.

Варто зазначити, що за час воєнного стану, державна електронна торгова система Прозорро.Продажі через аукціони передала до бюджетів на всіх рівнях 20 млрд гривень. Ці кошти надійшли в результаті проведення більш як 28.3 тис. онлайн-аукціонів, з середнім зростанням цін на активи на понад 60%.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *