Каплюк увійшов до правління Укрексімбанку

Дмитро Каплюк, якого уряд 8 квітня звільнив за власним бажанням з наглядової ради Укрексімбанку, став членом правління Укрексімбанку.

Про це офіційно повідомили в Укрексімбанку.

Мінфін зазначав дві офіційні причини звільнення пана Каплюка з наглядової ради: заява про звільнення за власним бажанням і те, що він «є керівником цього державного банку», що означало його перехід на работу у правління.

«Наглядова рада АТ «Укрексімбанк» прийняла рішення про призначення Каплюка Дмитра Євгенійовича на посаду члена правління з управління ризиками банку», — повідомив банк в системі розкриття інформації на фондовому ринку про рішення за 9 квітня.

В банку стверджують, що рішення ухвалене 27 березня про призначення з 9 квітня.

Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини посадова особа не має, часткою в статутному капіталі АТ «Укрексімбанк» не володіє.

Дмитро Каплюк став членом наглядової ради Укрексімбанку як представник держави від комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики розпорядженням уряду № 1119-р від 27 листопада 2019 року.

Нацбанк погодив Дмитра Каплюка як члена наглядової ради тільки 13 лютого 2020 року.

Дмитро Каплюк має досвід роботи у банківській сфері з 2003 року. З 2005 року обіймав керівні посади у департаментах ризик-менеджменту банків. З червня 2013 року по січень 2015 року Дмитро Каплюк був начальником управління контролю кредитних ризиків департаменту контролю банківських ризиків ВТБ Банку; з січня 2015-го по червень 2017 року – директором департаменту ризик–менеджменту Укргазбанку; а в 2019 році був створений ФОП Каплюк Д.Є.

Зарплату топменеджменту НБУ і членів наглядових рад держбанків зменшать в рази.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *