«Карантинні вихідні» зустрінуть штрафами від 170 грн за відсутність маски у громадян

За відсутність маски в магазині чи у маршрутці відразу штрафуватимуть.

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 06.11.2020 р. № 1000-IX — інформує Офіс Президента України.

Завдяки йому ст. 44-3 КпАП доповнюють штрафом від 10 до 15 НМДГ (від 170 до 225 грн) за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема, виготовлених самостійно.

Таким чином представники поліції, санітарно-епідеміологічної служби та органів місцевого самоврядування зможуть на місці накладати штрафи на осіб за відсутності у них маски або за маску на підборідді під час перебування у громадському місці.

Водночас підприємців та підприємства також змусять контролювати одягнену маску відвідувачами. Проте наразі проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (зареєстрований за № 3890 від 17.07.2020 р.) прийняли лише за основу.

І не забувайте, що до 31 грудня 2020 року триватиме загальнонаціональний карантин по всій Україні. А із 13 листопада чинні нові карантинні обмеження, які діють у будні та вихідні.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *