Катар може зайти на банківський ринок України

Президент Володимир Зеленський заявив, що представники фінансового сектору Катара зацікавлені у входженні на банківський ринок України.

Про це він повідомив за підсумками візиту до Катару, повідомляє Офіс президента.

«Зі свого боку ми також запропонували їм відповідні позиції – вони обирають», – зазначив Зеленський.

У межах офіційного візиту підписані 13 важливих міждержавних документів і 2 комерційні контракти, які залучать в українську економіку мільярдні інвестиції. Також триває робота над іншими контрактами, які планується укласти в найближчому майбутньому.

Зокрема підписано меморандум про взаєморозуміння між Офісом із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) та Агентством із залучення інвестицій Катару (Investment Promotion Agency). Документ покликаний поглибити співробітництво між сторонами щодо обміну інформацією, досвідом та найкращими практиками у галузі залучення інвестицій.

Зеленський особливо відзначив, що співпраця між Україною й Катаром на такому рівні – великий успіх, якого раніше не було.

«Я дуже радий, що цей візит відбувся. У нас пройшла фундаментальна зустріч з еміром держави Катар, з прем’єр-міністром Катару, майже з усім урядом цієї країни. Наші міністри продовжать спілкування зі своїми колегами, адже Катар зацікавлений у багатьох речах», – зазначив Зеленський.

Він додав, що катарці зацікавлені інвестувати в готельну інфраструктуру Києва, Херсонщини та Одеси, а також в інвестуванні будівництва кільцевої дороги навколо Києва.

Під час зустрічі сторони зокрема обговорили катарські інвестиції в будівництво метро та залізничних шляхів, мостів і доріг в Україні.

Зеленський відзначив, що торік двосторонній товарообіг між Україною та Катаром попри коронакризу склав $150 млн, що вдвічі більше, ніж у 2018 році.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *