Керівниця відділення держбанку вивела з рахунків клієнтів 1 млн грн

Київська прокуратура повідомила про підозру начальниці центрального відділення державного банку в Києві у заволодінні понад 1 млн грн коштів клієнтів.

«Київською місцевою прокуратурою №1 повідомлено про підозру начальнику центрального відділення державного банку у місті Києві у заволодінні коштами громадян у сумі понад 1 млн грн», — повідомляє пресслужба прокуратури.

За даними слідства, підозрювана на посаді керівника центрального відділення держбанку, шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою з іншими працівниками відділення, незаконно заволоділи грошовими коштами 19 клієнтів банку.

Спільники фігурантки, використовуючи чужі логін і пароль, отримали доступ до автоматизованої банківської системи та без відома клієнтів банку змінювали інформацію, яка обробляється в системі.

У результаті зловмисники створювали офіційні банківські документи та проводили фіктивні операції зі зняття готівки з карткових рахунків потерпілих. Після цього гроші передавалися начальниці відділення, яка розпоряджалась ними на власний розсуд.

На теперішній час потерпілими визнано 19 осіб, яким спричинено матеріальну шкоду у сумі понад 1 млн грн.

Дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу. Наразі перевіряється інформація щодо заволодіння підозрюваною ще 9 млн грн коштів клієнтів.

Крім того, в межах слідства також буде надана правова оцінка діям інших працівників банку, задіяних у розкраданні коштів.

Досудове розслідування здійснюється Голосіївським управлінням поліції ГУНП у Києві.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *