Клієнти ПриватБанку проходитимуть верифікацію в два кліки

Клієнти державного ПриватБанку можуть проходити обов’язкову верифікацію чи актуалізацію власних даних у два кліки через мобільний застосунок «Дія».

Про це повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл, відзначивши, що банк активно підтримує цей проект, який дозволяє разом будувати Україну мрії — країну інноваційних технологій.

«Представлена командою Міністерства цифрової інформації технологія шеринга документів в оновленому додатку «Дія» дозволяє звести верифікацію клієнтів до автоматичної процедури. Будь-який наш клієнт може сформувати та передати банку електронний пакет документів за допомогою цього додатку. Два кліки. Нічого не потрібно нікуди нести», — заявив Петр Крумханзл.

Відтепер для актуалізації даних в ПриватБанку клієнту треба лише відкрити документ у мобільному додатку та перегорнути на бік зі штрихкодом.

Після того, як менеджер банку сканує відповідний код, «Дія» автоматично запитує дозвіл та формує цифрову копію документа з електронним підписом та передає її банку.

Також клієнти ПриватБанку відсьогодні можуть пред’являти цифровий паспорт замість оригіналу. Співробітник банку верифікує документ з мобільного застосунку через QR-код.

Національний банк спростив процедуру віддаленої ідентифікації та верифікації банківських клієнтів із цифровим паспортом у мобільному застосунку «Дія».

Цифровий паспорт – це цифровий аналог паперових документів у мобільному застосунку «Дія». У електронному вигляді відображається інформація, яку містить ID-картка та біометричний закордонний паспорт громадянина України. Цифровий паспорт надійніший, ніж звичайний паперовий та не менш надійний, ніж його пластиковий аналог. Він дає можливість отримувати надійні дані про користувача із офіційних державних реєстрів.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *