Коломойський виганяє відділення “Приватбанку” з орендованих приміщень на Полтавщині

Пов’язана з Ігорем Коломойським компанія «Приватофіс», яка заборгувала «ПриватБанку» 646,5 млн грн, не продовжила своєму кредитору оренду двох десятків відділень у Полтавській області.

Про це повідомляє сайт “Полтавщина”.

В центральному обласному офісі «ПриватБанку» у Полтаві, що на вул. Соборності, 70а, банкіри зібрали своє майно з першого поверху і переїхали на другий. Про минуле перебування банку на першому поверсі тепер нагадують замуровані отвори, де колись стояли банкомати.

Окрім цього, за нашою інформацією, «Приватбанк» залишив ще два десятки приміщень у Полтавській області та ще чотири сотні в решті областей України.

У часи, коли «Приватбанк» був, власне, приватним, площами сотень своїх відділень (в т.ч. частково на вул. Соборності, 70а у Полтаві) володіло ТОВ «Приватофіс». Це підприємство входить до єдиної фінансово-промислової групи «Приват», співвласником якої є Ігор Коломойський. Тривалий час керівникам «Привату» було вигідно, розкладаючи власність у різні юридичні кошики, орендувати банківську нерухомість у самих себе.

Але після націоналізації «ПриватБанку» інтереси приватних власників та держави перестали збігатися. Тому в певний момент «Приватофіс» не продовжив термін оренди приміщень, в яких знаходилися відділення державного банку.

Окрім непродовження оренди, суперечка між олігархом та державою має більш глобальний вимір. Нерухомість, якою володіє «Приватофіс» і яку орендував «ПриватБанк», купувалася на кредити, які сам банк і надавав. З часом «Приватофіс» накопичив значну кредитну заборгованість, тому банк вирішив повернути кошти, арештувавши майно свого орендодавця.

Так, наприклад, з березневої ухвали Господарського суду Дніпропетровської області відомо, що ТОВ «Приватофіс» у квітні 2007 року уклало з «ПриватБанком» кредитний договір і наразі має заборгованість у 646,5 млн грн.

З ухвали суду також можна дізнатися, що після звернення кредитора до суду, «Приватофіс» встиг перекинути 130 зі 415 об’єктів власної нерухомості на інше пов’язане з Ігорем Коломойським підприємство — «Цукорпром».

Використавши реєстр нерухомого майна Мін’юсту та матеріали судового реєстру, ми склали перелік нерухомості на території Полтавської області, який перебуває або до недавнього часу перебував у власності двох контрольованих Ігорем Коломойським підприємств — ТОВ «Приватофіс» та ТОВ «Цукорпром»:

м. Гадяч, вул. Гетьманська (Карла Лібкнехта), 49

м. Глобине, вул. Центральна (Леніна), 224

м. Горішні Плавні, вул. Героїв Дніпра (Леніна), 23 — 159,7 м2

м. Заводське, вул. Матросова, 31 — 326,2 м?

м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 42/2 — 202,4 м?

м. Кременчук, вул. Київська, 63 — 102,5 м?

м. Кременчук, вул. Небесної Сотні (Пролетарська), 30 — 88,1 м2

м. Кременчук, вул. Першотравнева, 38-а

м. Кременчук, просп. Лесі Українки, 32/10

м. Лохвиця, вул. Перемоги, 3

м. Миргород, вул. Гоголя, 137/8 — 92,4 м2

м. Миргород, вул. Сорочинська, 2 — 265,8 м2

м. Миргород, вул. Сорочинська, 2-б

м. Полтава, вул. Героїв АТО, 118а — 276,7 м2

м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 37

м. Полтава, вул. Соборності, 70а

м. Полтава, вул. Шведська, 2 — 66,4 м2

м. Хорол, вул. Незалежності, 70/1 — 409,7 м2

смт Велика Багачка, вул. Шевченка, 96

смт Градизьк, вул. Київська, 44 — 205,9 м2

смт Нові Санжари, вул. Центральна (Жовтнева), 30 — 551,9 м2

смт Семенівка, вул. Шевченка, 27 — 120,7 м2

Тож маємо проміжний результат війни Ігоря Коломойського з державою: олігарх, маючи великі борги, відмовився від великого орендаря, а банк залишився без привабливої комерційної нерухомості та вимушений терміново шукати їй заміну.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *