Команда юристів Джуліані вимагає від Трампа заплатити за їх роботу $250 млн

Юристи з команди Джуліані стверджують, що представники Трампа так і не розрахувались з ними за послуги, які надавалися в рамках справ щодо анулювання результатів виборів 2020 року.

Про це повідомляє The New York Times.

Після того, як до офісу й квартири Джуліані з обшуками прийшли представники Федерального бюро розслідувань, його юристи почали просити заплатити їм більш наполегливо.

Наразі федеральні прокурори Манхеттену вивчають можливі контакти між Джуліані та українськими чиновниками в рамках справи щодо незаконного лобізму та спроб отримати неправду інформацію щодо діяльності Джо Байдена та його сина Хантера. Прокуратуру цікавить, чи лобіював Джуліані інтереси адміністрації президента Трампа від імені українських чиновників, які йому допомагали. Якщо це так, то Джуліані прямо порушував федеральний закон.

Досі Джуліані не було оголошено про підозру та не пред’являли жодних звинувачень. Сам юрист назвав дії федеральних прокурорів “незаконними” та “політично мотивованими”.

Джуліані потрібні гроші не тільки на власний захист, але й на судову справу, де він заявляє про наклеп з боку двох компаній, які займаються машинами для підрахунку голосів, Dominion й Smartmatic. Джуліані заявляв, що вони були учасниками кампанії з фальсифікації та спеціально “підкидали голоси Байдену”.

Тепер юристи Джуліані кажуть, що кампанія Трампа зібрала 250 мільйонів доларів. З цієї суми вони просять оплатити їх роботу та покрити всі судові витрати.

Прессекретар Трампа Джейсон Міллер від коментарів з цього приводу відмовився, а запитати про це безпосередньо в Джуліані журналістам не вдалося.

Американські слідчі намагаються перевірити телефони та комп’ютери Джуліані щодо його зв’язків приблизно з десятьма людьми. Загалом, було вилучено понад 10 мобільних телефонів й комп’ютерів з квартири й офісу Джуліані на Манхеттені.

Важливо, що відповідно до Закону про реєстрацію закордонних агентів (FARA), спроби повпливати на уряд США чи лобіювати будь-які інтереси когось із чиновників без відома Міністерства юстиції – федеральний злочин.

  • З’явилися подробиці доленосної розмови адвоката колишнього президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком у 2019 році. 
  • Джуліані подзвонив голові Офісу президента для того, щоб обговорити можливе втручання України у вибори президента США у 2016 році, а також обговорити можливість продовження розслідування конкретного провадження. Під час розмови представник Трампа просив Зеленського про “послугу” щодо відновлення розслідування справи проти Хантера Байдена, сина Джо Байдена.
  • Також опублікована повна стенограма розмови Джуліані та Єрмака. Вона відбулася 22 липня 2019 року, тривала 39 хвилин.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.