Коментар адвоката щодо скандалу з паспортом рф заступника голови Нацполіції Тишлека

Коментар адвоката щодо скандалу з паспортом рф заступника голови Нацполіції Тишлека

Наявність іншого громадянства у особи, яка уповноважена виконувати обов’язки помічника голови МВД є підставою для звільнення. Тут можна ставити питання про держзраду. Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Міністрами та заступниками міністрів можуть бути призначені виключно громадяни України. Вони не мають права мати інше громадянство. Тому наявність іншого громадянства в особи, яка уповноважена виконувати обов’язки помічника голови МВД є підставою для звільнення. Адже при прийнятті на роботу вона про це не повідомила. У зв’язку з тим, що особа ввела в оману уповноважені органи, це є підставою для звільнення. Тому має відбутися досудове розслідування. Якщо у заступника глави Нацполіції Дмитра Тишлека також виявлять паспорт рф, як і у його дружини, то в такому випадку має бути порушена кримінальна справа за підробку документів. Тим більше, що посади міністрів, взагалі віднесені до політичних посад. А громадянин іншої держави, не може займати іншу посаду в Україні. Тут можна ставити питання про держзраду», — каже адвокат. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Телеканал I-UA.tv».

За його словами, органи мають ретельно перевірити на наявність паспортів рф у працівників МВС.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Нагадаємо, що комісія МВС перевіряє інформацію ЗМІ про можливу наявність російського паспорта у дружини заступника глави Нацполіції Дмитра Тишлека. Про це заявив глава МВС Ігор Клименко, який зазначив, що навіть де-юре, наявність навіть російського паспорта не є підставою для звільнення.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *