Компанія "Нафтогаз" взяла під своє управління "Чернігівгаз"

Компанія “Нафтогаз” взяла під своє управління “Чернігівгаз”

АТ “Чернігівгаз” перейшло в управління групи “Нафтогаз”, повідомила пресслужба компанії у вівторок. “Чернігівгаз” став 18 підприємством, що перейшло під контроль держави.

Компанія забезпечує доставку газу для майже 360 тис. будинків, регулює його розподіл до бюджетних і релігійних організацій, промислових об’єктів і підприємств комунальної теплоенергетики. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Входження “Чернігівгазу” до групи “Нафтогаз” відбулося в межах передачі газорозподільних підприємств під державний контроль. Наразі особові рахунки клієнтів, як і тарифи на послуги з розподілу, залишаються незмінними”, – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, наприкінці травня 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд передав в управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних і міських операторів газорозподільних систем.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Нафтогаз України” у вересні 2022 року зареєстрував ТОВ “Газорозподільні мережі України” (“Газмережі”), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи.

Кабінет Міністрів постановою №1335 від 25 листопада 2022 року передав в експлуатацію “Газмережам” державні газорозподільні мережі.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *