Коронавірус: Італія ввела карантин у 15 регіонах, де проживає 15 млн осіб

Уряд Італії запровадив карантин на півночі країни для боротьби з поширенням коронавірусу. Прем`єр-міністр Джузеппе Конте у неділю вранці, 8 березня, підписав відповідний указ, констатує DW.

За даними агенції новин AFP, обмеження запровадять для понад 15 мільйонів людей. Йдеться про Ломбардію та ще 14 регіонів країни, серед яких популярне для туристів місто Венеція та економічний центр Мілан, зазначає інформаційне агентство dpa.

Відтепер приїжджати до низки провінцій та залишати їх можна буде лише через серйозні причини, пов`язані, наприклад, з роботою чи сімейними обставинами. Також всередині регіонів буде «обмежена мобільність», тобто люди повинні будуть залишати будинки лише «з поважних причин».

Зазначається, що уряд не скасовує авіарейси чи рух потягів до цих регіонів. Утім, для подорожі треба мати серйозну причину, бо поліція може зупиняти пасажирів та питати про її мету. Ці обмеження триватимуть до 3 квітня, пишуть італійські ЗМІ.

«Ми стикаємося із надзвичайною ситуацією національного масштабу (…) Ми вживали максимальних запобіжних заходів із самого початку», — наголосив прем`єр Джузеппе Конте. Він додав, що уряд має дві цілі — «стримувати поширення інфекції та уникати перевантаження медичних закладів».

Барам та ресторанам дозволили працювати з шостої години ранку до 18 години вечора. Утім, вони зможуть працювати лише за умови, якщо зможуть забезпечити відстань між відвідувачами щонайменше у метр. Години роботи магазинів також будуть обмежені.

Крім того, у всій Італії призупинили роботу театри і кінотеатри, скасували проведення демонстрацій та інших масових заходів. Також в країні вже закриті школи, дитячі садки та університети щонайменше до середини березня.

Нагадаємо, станом на 7 березня, в Італії коронавірусом інфікувалися 5883 людей, з них 233 людини померли. Всього у світі новим вірусом заразилися більше сотні тисяч людей, з них — 3600 померли.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *