Країни Балтії планують будівництво "лінії оборони" на кордоні з росією

Країни Балтії планують будівництво “лінії оборони” на кордоні з росією

Естонія, Латвія та Литва створять «лінію оборони» вздовж східного кордону. Про це повідомляє Міноборони Естонії.

Міністри оборони балтійських країн домовилися, що найближчими роками Естонія, Латвія та Литва збудують на своїх кордонах різні оборонні споруди, метою яких буде «стримування та, за необхідності, захист від військової загрози». Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

«Війна Росії в Україні показала, що крім техніки, боєприпасів та живої сили для захисту Естонії необхідні оборонні споруди на кордоні», — заявив міністр оборони Естонії Ханно Певкур.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За інформацією видання Postimees, Естонія на східному кордоні збудує лінію оборони, що складається приблизно з 600 бетонних бункерів. Більшість бункерів буде побудовано в Іда-Вірумааа (межує на півночі та сході з Росією) та на південному сході Естонії, деякі також будуть розміщені біля Чудського озера. Передбачається, що бункери захистять військових від вогню супротивника та уламків снарядів. Кожен буде розрахований на 10 осіб. Розмір бункера становитиме 30-35 квадратних метрів.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *