Кравець про підозру СБУ для Стерненка: Це шоу, яке триває не перший рік

Адвокат та юрист Ростислав Кравець заявив у прямому ефірі на телеканалі НАШ, що підозра СБУ до колишнього голови «Правого Сектору» Сергія Стерненка — це шоу, яке продовжується не перший рік.

В ефірі обговорювалось питання, чи дійсно є практика, коли людину викликають в якості свідка, а по прибуттю на давання свідчень вручають йому підозру за підготовленою статтею. 

«Це відбувається досить часто. За кримінальним процесуальним кодекс — це окрема слідча дія, і повинні викликати не як свідка, а як саме для вручення підозри. Тут нічого страшного немає. Але з огляду на те, як працюють наші правоохоронні органи, незрозуміло, навіщо це їм потрібно», — наголосив він. 

Також Кравець зауважив, що підозра СБУ до Сергія Стерненка — це шоу. 

«Насправді — це шоу, яке продовжується не перший рік. Говорити про те, що хтось не встигне підготуватись — це недоречно, тому що кримінальним процесуальним кодексом передбачено певні строки. Ніхто не чекає, що до особи, яку звинувачують у навмисному вбивстві, будуть готуватись, збирати журналістів. Зараз Стерненко потрібна ця група підтримки. Ми ж бачимо, як у соціальних мережах у черговий раз розгортається хвиля: «Підтримаймо Стерненка». Це ті самі особи, які спонсуються з однієї і тієї ж кишені», — підкреслив адвокат. 

Як НАШ повідомляв раніше, екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив, що на колишнього голови «Правого Сектору» Сергія Стерненка неодноразово нападали, але жодного разу не було встановлено ні замовників, ні виконавців нападів.

НАШ

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *