Кредитний портфель програми «5-7-9%» оцінили в 35 млрд грн

За попередніми оцінками фахівців, завдяки оновленій програмі «Доступні кредити 5-7-9%» мікро- та малі підприємці зможуть отримати до 35 млрд грн.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

«Розмір кредитного портфелю за оновленою програмою «Доступні кредити 5-7-9%» оцінюється в 35 млрд грн. Саме такий розмір коштів зможуть потенційно отримати мікро- та малі підприємці», — сказав він.

Петрашко зауважив, що цей обсяг не є остаточним і за потреби його можуть збільшити.

«При плануванні програми ми розраховували розмір кредитного портфелю до 35 млрд грн. Якщо будемо бачити, що потреби більші, то суму збільшуватимемо», — наголосив він.

Міністр додав, що звернувшись до банківських установ, підприємства зможуть отримати нульову ставку на свої діючі кредити до 31 березня 2021 року. Умовою отримання такої підтримки від держави є збереження робочих місць.

«Перше – ми хочемо зберегти робочі місця. І друге – ми хочемо допомогти підприємцям пережити цей складний період падіння продажів, падіння виробництва і торгівлі», — підкреслив він.

Петрашко нагадав, що за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» надають кредити всі державні банки та декілька приватних. Їхня кількість буде збільшуватись за потреби та підписання відповідних договорів з Фондом розвитку підприємництва.

Нагадаємо, 15 квітня Кабмін змінив умови державної програми «Доступні кредити «5-7-9%», збільшивши максимальну суму кредиту до 3 млн грн та розширивши коло підприємців, які зможуть нею скористатися.

НБУ спільно з урядом доопрацювали програму «Доступні кредити 5-7-9%», щоб поширити її дію на бізнес, який вже отримував кредити.

Нововведення дозволять мікро та малому бізнесу рефінансувати раніше отримані кредити.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *