Ліквідація ОАСК: кому хочуть передати справи?

Комітет з питань правової політики планує розглянути ініціативу Президента щодо ліквідації Окружного адміністративного суду міста Києва на одному з найближчих засідань.

Про це розповів голова комітету Андрій Костін в ефірі телеканалу “Рада”.

Йдеться про законопроєкт № 5369, який передбачає утворення замість ліквідованого ОАСК Київського міського окружного адміністративного суду із місцем розташування в місті Києві.

Крім того, А. Костін нагадав, що на опрацюванні в комітеті також перебуває законопроєкт № 5067 , яким Президент пропонує передати КАС ВС як суду першої інстанції справи щодо оскарження нормативно-правових актів Кабміну, міністерства чи іншого центрального органу виконавчої влади, Національного банку України, іншого суб’єкта владних повноважень, повноваження якого поширюються на всю територію України.

Комітет з питань правової політики напрацьовує модель, яка б дозволила поєднати обидві законодавчі ініціативи Зеленського:

  • Касаційному адміністративному суду ВС як суду першої інстанції передати справи від ОАСК щодо оскарження нормативно-правових актів Кабінету Міністрів;
  • інші спори (оскарження актів міністерств, ЦОВВ та регуляторів) – перенести на рівень апеляційного суду як суду першої інстанції.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.