Лубинець звернувся до СБУ через розголошення Фаріон персональних даних студента з Криму

Лубинець звернувся до СБУ через розголошення Фаріон персональних даних студента з Криму

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець знову звернувся до Служби безпеки України щодо мовознавиці Ірини Фаріон. Цього разу через розголошення нею персональних даних студента з окупованого Криму. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

“Народний депутат ВРУ 7 скликання і мала б знати про важливість захисту персональних даних. Однак, ця людина публічно надала прізвище, ім’я, місце навчання хлопця, які дали змогу росіянам ідентифікувати цього студента. До того ж не є таємницею факт тиску окупаційної адміністрації у Криму на людей, які дотримуються проукраїнських поглядів. Про це також повідомляють і правозахисники, і медіа”, — наголосив він. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Проте, як зазначив Лубінець, це не зупинило Фаріон, тому такі її дії вже мають наслідки. За його словами, це не лише втручання у приватне життя людини, а й загроза для безпеки та життя українського студента.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Втім, вона, з одного боку вчиняла кримінальний злочин, з іншого боку, підіграла окупантам. Результат очевидний! Тож я у зв’язку з фактом розголошення конфіденційної інформації звернувся до Служби безпеки України для належного реагування! Аби дії громадянки України проаналізували належним чином і надали юридичну оцінку”, — зауважив омбудсман. Він додав, що ніхто не має права нехтувати безпекою інших українців.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *