Марченко домігся звільнення Нефьодова і Верланова через «втрату довіри людей»

Міністр фінансів Сергій Марченко пояснив причини звільнення голови Державної митної служби Максима Нефьодова і голови Державної податкової служби Сергія Верланова.

«На позачерговому засіданні уряду я зробив подання на звільнення очільників Податкової і Митниці. Це рішення підтримали всі члени Кабміну одноголосно. Кадрові зміни у ДПС і ДМС назріли давно. Я це неодноразово наголошував. У суспільстві давно існує критична маса нереалізованих сподівань щодо діяльності Митниці і Податкової», — заявив міністр фінансів.

Він вважає, що навіть у докризовий час керівництво цих служб, яке було призначено в травні-липні 2019 року, виявилося «нездатним виконувати покладені на них завдання».

«А в нинішніх умовах їхнє перебування на посадах було ризиком забезпечення фінансової безпеки. Вони втратили довіру людей і мали піти. Це — перший крок до очищення фіскальних органів держави», — стверджує Сергій Марченко.

Виконання обов’язків голови ДМС тимчасово покладено на керівника одного з департаментів Ігоря Муратова, а виконання обов’язків голови ДПС — на заступника голови ДПС Михайла Тітарчука.

«Ближчими днями буде призначено нових очільників цих двох відомств», — сказав міністр.

Він планує реорганізувати обидві служби, які були створені минулого року. «Ідеться про рестарт обох служб. Прозорість – найкращий аргумент проти корупції і тіньових схем», — зазначив міністр.

Ексочільник Державної податкової служби Сергій Верланов, звільнений ввечері, вважає, що останні звільнення в фіскальних органах не переслідують мету підвищення ефективності їх діяльності, а ексміністр фінансів Ігор Уманський скоїв злочин.

Сергій Верланов пояснив своє звільнення зміною курсу президента Володимира Зеленського.

Звільнено також голову ДМС Максима Нефьодова.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *