Масштабні збитки страхової галузі в Мексиці через ураган Отіс: сума може скласти $10 млрд.

Масштабні збитки страхової галузі в Мексиці через ураган Отіс: сума може скласти $10 млрд.

Ураган «Отіс» був компактним, але дуже потужним тропічним циклоном, який руйнівно обрушився на сушу в жовтні 2023 року поблизу Акапулько як ураган 5 категорії, йдеться у звіті Beinsure Media. Отіс став першим тихоокеанським ураганом, який обрушився на сушу з інтенсивністю категорії 5, і випередив ураган Патрісія як найсильніший тихоокеанський ураган, що вийшов на сушу в історії.

Діапазон галузевих збитків включає застраховані оцінки повені, спричиненої вітром і опадами на трасі Отіса. Більшість змодельованих втрат пов’язана з вітром. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Форіншурер».

Глобальний постачальник аналітичних даних Verisk оцінює, що збитки галузі, застраховані на сухопутному майні через ураган Отіс, ймовірно, будуть в діапазоні від 50 до 110 мільярдів мексиканських песо (3–6 мільярдів доларів).

Масштабні збитки страхової галузі в Мексиці через ураган Отіс: сума може скласти  млрд.

Розробник моделей ризиків катастроф CoreLogic підрахував, що підлягає страхуванню збиток від вітру, спричиненого ураганом Отіс, у межах від 10 до 15 мільярдів доларів.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Компанія Gallagher Re опублікувала звіт, у якому зазначається, що страхові збитки від урагану Отіс досягнуть мільярдів доларів і стануть однією з найдорожчих подій за всю історію мексиканського страхового ринку.

Крім того, очікується, що застраховані збитки сягатимуть мільярдів доларів, що зробить ураган однією з найдорожчих подій – якщо не найвищою – за всю історію мексиканського страхового ринку. «Враховуючи масштаби збитку, завданого кільком комерційним об’єктам високого класу, це стане помітною рушійною силою страхових виплат», — йдеться в коментарі Gallagher Re щодо урагану.

Чотири потенційні виплати варіюються від 60 до 125 мільйонів доларів, і кожна з них має параметричні тригери, які мають бути виконані для ініціації. Загальний розмір покриття становить 485 мільйонів доларів.

«Щоб визначити застрахований збиток, знадобиться деякий час, але очікується, що значна частина збитку буде незастрахованою або недостатньо застрахованою», — прокоментував Стів Боуен, головний науковий співробітник Gallagher Re.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *