Mastercard купує данську платіжну систему за 3 млрд євро

Європейська комісія схвалила придбання компанією Mastercard ключових бізнес-підрозділів данської платіжної системи Nets.

Купівля Nets дозволить Mastercard розширити можливості в сфері платежів у режимі реального часу 24/7, повідомляє Еврокомісія.

Вперше про плани купити платіжну систему Nets Mastercard заявила рік тому. Представники Mastercard заявили, що дана угода допоможе розширити їх коло можливостей у сфері платежів в режимі реального часу.

Однак ЄС тоді висловив стурбованість з приводу покупки. Єврокомісія вирішила, що ця угода зашкодить конкуренції, що призведе до підвищення цін і обмеження вибору на ринку надання послуг керування. Тому Mastercard запропонували скласти угоду у формі концесії.

За даними PSM, сума угоди складе 2,85 млрд євро. Згідно з умовами, Mastercard буде використовувати технологію Nets для переказів в режимі 24/7, включаючи поширення, розвиток, модернізацію, модифікацію, продаж та інше.

Також Nets передасть весь необхідний персонал та послуги, такі як консультаційні послуги і супроводження (support).

У Nets зазначають, що злиття компаній сприятиме розробці нових платіжних рішень у реальному часі, які стають все більш популярними.

Nets є оператором найбільшої в Скандинавії платіжної системи, обслуговуючи понад 400 тис. торгових точок.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *