МБРР виділяє українському бізнесу $100 млн

Малий і середній бізнес зможе отримати пільгове довгострокове кредитування на $100 млн у рамках нової програми Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

19 квітня Кабмін ухвалив постанову про «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проєкту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках проєкту доступу до довготермінового фінансування», повідомляє Мінфін.

Новий інвестпроєкт передбачає залучення кредиту від МБРР розміром $100 млн для надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довгострокового фінансування.

Завдяки чому відбуватиметься нарощення експортного потенціалу, для стимулювання росту ВВП України в умовах падіння економічної активності у світі, спричиненого пандемією COVID-19.

З огляду на підвищення попиту з боку потенційних фінансових установ-учасників в умовах коронакризи, проєкт буде своєчасним, очікуваним і матиме позитивний вплив на розвиток експортоорієнтованого МСБ, розширення виробничих потужностей реального сектору, сприятиме збереженню існуючих та створенню нових робочих місць, особливо в контексті подолання наслідків кризи.

Уряд також підтримав розпорядження президента України про створення делегації для участі у переговорах з МБРР та уповноваження голови правління Укрексімбанку на підписання гарантійної угоди між Україною та МБРР.

Раніше Мінфін обговорив зі Світовим банком підготовку до запуску п’яти нових спільних фінансових проєктів, зокрема довгострокове фінансування державного Укрексімбанку.

Вибірка Україною коштів у рамках портфелю МБРР, порівняно із іншими міжнародними фінансовими організаціями, є найбільшою та на 1 січня склала $693,55 млн, що в 2,3 раза більше, ніж рік тому.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *