Мецгер склав повноваження голови Укрексімбанку

Голова правління державного Укрексімбанку написав заяву про складання повноважень на час слідства та внутрішньої перевірки в банку.

Про це йдеться в його заяві з приводу конфлікту з журналістами видання «Радіо Свобода», опублікованій на сайті Укрексімбанку.

«Щоб зняти хоча б частину шкоди репутації банку та відвернути негатив по відношенню до його чудового колективу, невідкладно пишу заяву про складання повноважень голови правління на час проведення необхідних слідчих дій Національною поліцією та внутрішньої перевірки в банку згідно з відповідними процедурами», — написав Мецгер.

Він також визнає свою поведінку щодо журналістів нестриманою та невиправданою.

«Ситуація, яка виникла навколо банку, є неприпустимою. Моя надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність», — зазначає Мецгер.

За його словами, подальший розвиток ситуації навколо Укрексімбанку залежить тільки від висновків, які будуть зроблені слідством та перевіркою.

Нагадаємо, 4 жовтня на знімальну групу «Радіо Свобода» було скоєно напад під час інтерв’ю з головою Укрексімбанку Євгеном Мецгером через одне з питань, яке йому не сподобалося. Співробітники банку застосували силу до оператора, відібрали камери та карти з записом. За даними розслідувачів, увесь цей час знімальна група залишалася заблокованою в кабінеті голови держбанку в його присутності. За годину знімальній групі повернули техніку, але відео інтерв’ю та самого нападу видалили.

Укрексімбанк зі свого боку звинуватив журналістів у провокації та спробі заволодіння банківською таємницею.

Міністр фінансів Сергій Марченко назвав неприпустимим конфлікт Укрексімбанку з журналістами.

Журналісти відновили відео нападу на них під час інтерв’ю з головою правління банку Євгеном Мецгером.

Офіс президента виступив за відсторонення голови Укрексімбанку на час розслідування.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid