«Метінвест» у першому кварталі скоротив виручку на 11%

Metinvest B.V., материнська компанія групи «Метінвест», у першому кварталі скоротила консолідовану виручку на 11% у порівнянні з січнем-березнем минулого року – до $2,5 млрд.

Про це свідчать попередні фінансові результати, опубліковані на сайті групи.

Причина – зниження цін реалізації металопродукції, вплив пандемії коронавірусу на ділову активність, а також зменшення попиту на сталь.

Виручка металургійного сегмента Metinvest B.V. у січні-березні становила $2,018 млрд, що на 14% менше у порівнянні з відповідним періодом 2019-го.

EBITDA групи за три місяці впала на 14%, до $373 млн. EBITDA металургійного сегмента, навпаки, збільшилася на 5%, до $166 млн. Маржа EBITDA залишилася без змін – на рівні 15%.

Капітальні інвестиції групи за перший квартал скоротилися на 25% у порівнянні з відповідним періодом минулого року – до $148 млн.

Заборгованість Metinvest B.V. збільшилася на 2% у порівнянні з першим кварталом минулого року – до $3,107 млрд. Обсяг грошових коштів з початку року зріс на 20%, до $328 млн.

За підсумками 2019 року Metinvest B.V. скоротила чистий прибуток на 71% у порівнянні з 2018 роком – до $341 млн. Виручка у 2019 році становила $10,7 млрд, що на 9% менше, ніж у попередньому році.

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест». Основними акціонерами «Метінвесту» є група СКМ (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно керують компанією.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *