«Ми не можемо надати пільги всім»: Гетманцев про допомогу непрацюючим українцям

Соціальна допомога, а також пільги у зв’язку з карантином через спалах коронавірусу в Україні, надається «в межах можливостей» — малим підприємцям і соціально незахищеним верствам населення.

Ми не можемо надрукувати гроші і дати пільги всім: великим, середнім і малим… Емісія — це інфляція… Тобто емітуючи гроші, ми фактично залазимо в кишеню людей. Тому ми надали пільги в межах наших можливостей — малим підприємцям, і найголовніше — соціально незахищеним верствам населення, — заявив в інтерв’ю «БізнесЦензор» голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Нардеп нагадав, що Кабмін затвердив програму допомоги непрацюючим ФОПам з дітьми до 10 років. Також йдеться про розширення програми пільгового кредитування малому бізнесу під п’ять, сім або дев’ять відсотків залежно від кількості робочих місць.

Ми зробили те, що могли в межах обмежених ресурсів бюджету… У комітеті проголосували законопроект про продовження заходів з підтримки бізнесу. І ще продовжили пільгу зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) для фізичних осіб підприємців (ФОП), відстрочення проведення перевірок, застосування штрафів тощо, — розповів Гетманцев.

На його думку, уряд і президент Володимир Зеленський ухвалили правильне рішення щодо своєчасного запровадження карантину. Нардеп вважає аморальним порівняння питань людського життя і грошей.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *