Мінфін похвалився досягненнями за час карантину

Міністерство фінансів опублікувало звіт про свою діяльність за пів року — з березня по серпень у вигляді інфографіки.

Серед основних досягнень передусім збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня до 5000 грн, створення Фонду для подолання наслідків COVID-19 розміром майже 66 млрд грн, з якого профінансовано вже 65,7 млрд грн на реалізацію проєкту «Велике будівництво».

Також серед основних досягнень — успішне підписання з МВФ нової програми stand by та отримання першого траншу розміром $2,1 млрд, розміщення облігацій зовнішніх державних позик на $2 млрд з одночасним викупом ОЗДП 2015 року з погашенням у 2021-2022 роках на $872 млн.

MinfinZvitDost1

Крім цього Мінфін провів додатковий випуск держоблігацій із погашенням в 2020 році з метою викупу державних деривативів (ВВП-варантів) на $329 млн.

Серед основних досягнень у Мінфіні також називають підвищення міжнародних кредитних рейтингів України одразу двома агентствами: Moody’s до рівня B3 з Caa1 та японським R&I до рівня B+ з B.

«Україна – єдина держава у світі, якій підвищили кредитний рейтинг під час пандемії», – зазначають у відомстві.

Також зазначається, що в умовах глобальної кризи, спричиненої пандемією COVID-19, що призвело до збільшення дефіциту державного бюджету у 2020 році більш ніж втричі, забезпечено фінансування держбюджету і здійснення вчасно та у повному обсязі всі платежі за борговими зобов’язаннями держави.

MinfinZvitDost2

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *