Мінфін продав гривневі ОВДП ледве на 11 млн грн

Міністерство фінансів на аукціонах 14 липня залучило до бюджету 8,3 млрд грн від розміщення облігацій внутрішньої державної позики в гривні та доларах, однак від гривневих цінних паперів міністерство отримало лише 10,6 млн грн.

Мінфін запропонував інвесторам три випуски цінних паперів в гривні з терміном обігу 3 місяці, 1 рік та 3 роки, а також номіновані в іноземній валюті облігації з погашенням через рік.

Зменшення дохідності відбулось за всіма випусками гривневих ОВДП. Середньозважена дохідність за 3-місячними паперами склала 7% (зменшення на 24 базисних пункти). Від їх продажу до держбюджету залучено всього 3,17 млн грн.

Середньозважена дохідність за 12-місячними облігаціями склала 9,2% (–30 б.п.), а за трирічними – 10% (–47 б.п.). Від їх продажу залучено відповідно 2,78 млн грн і 4,6 млн грн.

Більше 99% суми бюджети отримав від валютних ОВДП.

Середньозважена дохідність за ОВДП номінованими в доларах США склала 3,5%. Від їх розміщення до бюджету залучено понад $306 млн.

За підсумками аукціонів, до державного бюджету залучено 8 307 635 765,57 грн.

На аукціонах 7 липня Мінфін виручив всього 313 млн грн від продажу гривневих ОВДП. Середньозважена дохідність за 3-місячними паперами залишилась незмінною – 7,24%, а річних та 2-річних ОВДП склала відповідно 9,5% та 10,2%.

Міністерство фінансів закликає українців інвестувати в ОВДП.

Президент Володимир Зеленський не задекларував інвестиції в ОВДП.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.