Міністр Криклій затягує реформу «Укрзалізниці» — ЗМІ

Дії міністра інфраструктури щодо реформування «Укрзалізниці» більше схожі на саботаж, зокрема він не наполягає на прийняття необхідного для цього законопроекту «Про залізничний транспорт», а проект закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту» і зовсім був відкликаний ним з парламенту.

«Його абсолютно влаштовує формат «чорної діри», в якому перемішано все на світі: інфраструктура, пасажирські перевезення, вантажні перевезення, управління вагонним господарством, ремонт локомотивів і вагонів і т. д. В рамках реформи все це повинно бути розділено на бізнес-сегменти. Всюди, крім інфраструктури, створені умови для конкуренції. Тільки так можна забезпечити ефективність роботи залізниці, підвищити якість і уникнути необґрунтованого зростання цін. В ході перетворень доведеться відкрити ринок для приватних гравців», — йдеться в матеріалі.

На думку автора, міністру не вдалося викорінити корупцію в «Укрзалізниці», але вдалося її очолити. Зокрема, за його словами, міністр разом з друзями створив тіньової офіс, який заробляє на держпідприємстві.

Нагадаємо, згідно з даними Госаудитслужбы, за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності АТ «Укрзалізниця» та його 24-х філій за період з 01.01.2018 за 30.09.2019 року в роботі підприємства виявлено порушень на суму 11,8 млрд грн, що негативно вплинуло на його фінансово-господарську діяльність.

Раніше екс-міністр транспорту і зв’язку Євген Червоненко заявив, що дії міністра інфраструктури Владислава Криклія спрямовані лише на особисте збагачення, а його ініціативи призведуть до зростання корупції і розвалу «Укрзалізниці».

У свою чергу народний депутат України, член комітету з питань транспорту та інфраструктури Олександр Скічко заявив, що якщо міністр інфраструктури не подолає системну корупцію в «Укрзалізниці», депутати ініціюватимуть питання про його заміну.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *