Міністр розповів, де працевлаштують безробітних

Пропозиції уряду щодо працевлаштування не зовсім збігаються із запитами самих безробітних.

Кабінет міністрів буде фінансувати створення нових робочих місць в дорожньому і сільському господарстві, а також в ЖКГ. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко.

«У яких напрямках ми працюємо: це будівництво доріг і транспортна інфраструктура, планується створення 154 тис. робочих місць, сфера благоустрою — близько 150 тис. робочих місць. Сільське господарство — 85 тис. робочих місць. Загалом цифра 500 тис. — дуже хороша», — сказав він.

За словами Петрашка, робота вже йде і деякі робочі місця вже створюються, але це не одномоментний процес. Він уточнив, що створення робочих місць на місцях планується через субвенції з держбюджету.

При цьому міністр зазначив, що в центрах зайнятості більшість безробітних шукають вакансії в торгівлі і ремонтній сфері, сільському господарстві, переробній промисловості та державному управлінні.

«Про особу безробітного, хто у нас зареєстрований на біржі праці. Щодо освітньої характеристики, ми бачимо багато людей, які мають вищу освіту, — майже 49%. Про вік: ми бачимо досить рівномірний розподіл з переважанням людей більше 45 років, що також є очікуваним», — уточнив він.

Нагадаємо, в цьому році безробіття в Україні зросте до 9,4%, очікують в Кабміні. У країні вже майже півмільйона безробітних. За офіційними даними, безробітним українцям виплатили 2,3 млрд грн допомоги з початку карантину.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *