Митника, який дав провезти тонну бурштину, за дійове каяття звільнили від відповідальності

Суд за клопотанням прокурора звільнив колишнього інспектора митниці від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу Берегівського райсуду Закарпатської області від 23 серпня.

Інспектору поста «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС інкримінували службове підроблення (ч.1 ст.366 КК). Він вніс у базу неправдиву інформацію, що в мікроавтобусі, що їхав у Молдову,  немає товарів, які підлягають декларуванню. Також поставив відтиск своєї печатки на контрольному талоні для проходження машини по «зеленому коридору».

Після цього безпосередньо перед лінією державного кордону у напрямку виїзду з України в Угорщину мікроавтобус з водієм затримали співробітники УСБУ в Закарпатській області. В ході огляду транспортного засобу виявлено бурштин-сирець вагою 1046 кг, упакований у 26 сумок, що підлягає декларуванню.

У червні 2019 митник подав прокурору письмове клопотання, в якому просив звільнити його від кримінальної відповідальності у зв’язку із дійовим каяттям.

Чоловік вперше вчинив злочин невеликої тяжкості, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину, про що начебто свідчать матеріали. Злочином, що йому інкримінували, матеріальної шкоди не завдано. Із Закарпатської митниці ДФС звільнений.

За обвинуваченого було внесено 552 тис. грн застави, які тепер повертаються заставодавцю. Тонну бурштину, вилучену СБУ, конфіскують у власність держави.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *