Мобілізація держслужбовців: заклик до приєднання до резерву відновлення

Мобілізація держслужбовців: заклик до приєднання до резерву відновлення

З липня 2023 року запрацював резерв працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України. У Державній судовій адміністрації закликають до здійснення свого внеску для відновлення країни.

Метою створення резерву є забезпечення судових установ, районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».

Координаторами проекту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Національне агентство України з питань державної служби.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Отож, якщо Ви: розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію, хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи — не зволікайте, долучайтеся до Резерву.

Для цього перейдіть за посиланням, зареєструйтеся в системі та заповніть Анкету.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *