МТСБУ розпочинає виплати за страховика «Київ РЕ»

Моторне (транспортне) страхове бюро розпочинає виплати за зобов’язаннями ТДВ «СК «Київ РЕ» за шкоду, заподіяну майну.

Згідно повідомленню МТСБУ, 1 серпня 2019 року страхова компанія втратила право укладати договори ОСЦПВ у зв’язку з втратою статусу асоційованого члена МТСБУ.

Відшкодування за невиконаними зобов’язаннями страховика буде здійснюватися як спосіб виконання МТСБУ зобов`язання з повернення СК «Київ РЕ» залишку коштів його гарантійного внеску до фонду захисту потерпілих (ФЗП) МТСБУ. Такі виплати МТСБУ не відносяться до регламентних виплат і здійснюються Бюро добровільно за рішенням органу управління.

Прийом документів для здійснення виплат за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, триватиме з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року. Документи необхідно надіслати поштою на адресу МТСБУ: 02002, Київ-2, а/с 272.

Граничну суму відшкодування на одного потерпілого визначить президія МТСБУ з урахуванням отриманих Бюро заяв та розміру наявного залишку коштів гарантійних внесків страховика у ФЗП.

Виплати здійснюватимуться з урахуванням наступного:

— заява про виплату страхового відшкодування подається фізичною особою-потерпілим або його представником чи спадкоємцем (форма заяви);

— договір страхування укладений «СК «Київ РЕ» не пізніше ніж 2 серпня 2019, початок дії такого договору не пізніше 02.08.2019;

— шкода нанесена життю, здоров’ю або майну потерпілого–фізичної особи;

— одержувачем виплат є виключно потерпілі–фізичні особи, яким заподіяна шкода, їх законні представники чи спадкоємці;

— страхові виплати здійснюються за заявами, що надійдуть до МТСБУ до 30 грудня 2020 року;

— виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, здійснюються у розмірі оціненої шкоди, але не вище визначеної президією МТСБУ граничної суми виплати страхового відшкодування на одного потерпілого.

Бюро нагадує, що в частині відшкодування шкоди, завданої життю та/або здоров’ю потерпілого, МТСБУ здійснює відшкодування в межах залишку коштів ТДВ «СК «Київ РЕ» в фонді захисту потерпілих незалежно від дати подання заяви на виплату.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *