МВФ може надати Україні $8 млрд за певних умов

Міжнародний валютний фонд може виділити Україні $ 8 млрд у разі прийняття «антиколомойського» закону та запуску ринку землі.

МВФ може збільшити розмір допомоги Україні з $5,5 млрд до $8 млрд у разі ухвалення парламентом нового законопроєкту щодо банків-банкрутів, пише Financial Times.

У іншому випадку Україна може розраховувати лише на $1,5 млрд.

Разом з тим угода з МВФ надасть можливість отримати ще $1 млрд від Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку і Євросоюзу, відзначає видання.

Директорка-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва відзначає значний прогрес у переговорах щодо нової програми EFF для України, але наголошує на необхідності ухвалення законодавства щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.

«Ухвалення законодавства, що покращить структуру банківського регулювання, та земельної реформи дозволить швидко просунутися вперед з остаточної доопрацюванням параметрів нової угоди з доступом до більших ресурсів, ніж передбачалося раніше», — заявила вона.

Нагадаємо, 24 березня Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній Раді новий «антиколомойський» законопроєкт №3260 щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

Закон підвищить спроможність НБУ адекватно реагувати у випадках порушення законодавства в процесі набуття або збільшення істотної участі у банку та забезпечить недопущення до управління банками недобросовісних або фінансово неспроможних осіб. Крім того обов’язок доведення «реального збитку» та його розміру покладається на власника банку.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *