МЗС Литви: росія використала войну в Ізраїлі для відновлення наступу в Україні

МЗС Литви: росія використала войну в Ізраїлі для відновлення наступу в Україні

Росія чекала на напад ХАМАС на Ізраїль, щоб відновити свій наступ в Україні. Про це перед початком зустрічі Ради міністрів Європейського союзу заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

“Ми не можемо забувати і переводити погляд від України, де ситуація не найпростіша. Ми бачили, що росія відновила наступ. Це нагадало нам, що росія чекає на ситуацію, подібну до цієї, де ми можемо відволіктися на щось інше і зменшити увагу до України. Моя головна надія, що ми зможемо направити чітке послання шляхом продовження фінансування, що Європа віддана підтримці цілей української оборони”, – сказав він. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Глава литовського зовнішньополітичного відомства наголосив, що Європа має навчитися реагувати на багато криз одночасно.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“За визначенням Україна є пріоритетом, головним конфліктом. Це відбувається на нашому кордоні, і це точно про ті принципи, які ми відстоюємо. Я навіть назвав би цю ситуацію «матір’ю всіх конфліктів» 21 століття. Якщо ми зможемо це вирішити, якщо ми зможемо зберегти територіальну цілісність України та її незалежність, ми можемо очікувати, що світ знову повернеться до нормальності та стабільності”, – наголосив Ландсбергіс.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *