МЗС України очікує отримання перших компенсацій за активами в Криму упродовж півроку

Українські компанії, які подавали позови до суду при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі проти Росії у зв’язку із захопленням активів у Криму, отримають рішення про компенсацію вже упродовж півроку, вважає заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

«Ми очікуємо, що упродовж півроку всі компанії, які подали (позови – ред.) у 2015-2016 роках, отримають компенсації, тому що перший етап, який стосувався юрисдикції, а саме відповідальності Росії за інвестиції, зроблені в Криму, пройшов з позитивним результатом. Усі позивачі, які подавали позови до Росії, отримали позитивні висновки арбітражів», – сказала Зеркаль в ефірі «5 каналу».

Вона переконана, що Росія затягуватиме процес, наприклад, шляхом оскарження судових процедур.

9 травня представництво президента України в Криму повідомило, що Українські компанії виграли арбітраж у Постійній палаті третейського суду в Гаазі проти Росії через майно в анексованому Криму. Вони тепер мають отримати компенсацію на суму 159 мільйонів доларів.

10 травня в Кремлі заявили, що «Москва не є стороною процесу в Гаазі про виплату компенсацій українським компаніям у зв’язку з втратою активів в Криму».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *