НАБУ просить дозволу затримати скандального суддю Вовка

НАБУ (Національне антикорупційне бюро) направило генеральному прокурору України проекти клопотань до Вищої ради правосуддя про отримання дозволів на арешт суддів Окружного адміністративного суду Києва на чолі з його головою Павлом Вовком.

Як повідомили в Бюро, підозрювані судді не приходять за викликами на допити.

Тим часом їх підозрюють в спробі захопити державну владу, участі в злочинній організації та зловживанні службовим становищем. У Антикорупційний суд слідчі НАБУ відправили клопотання про заставу для підозрюваних суддів Окружного адмінсуду столиці.

Далі, повідомляють детективи НАБУ, Антикорупційний суд неодноразово викликав суддів на чолі з Вовком на допити, але вони не приходили.

Тому НАБУ висловлює прохання генеральному прокурору Ірині Венедиктовій про те, щоб вона звернулася до Вищої ради правосуддя про взяття суддів Окружного адмінсуду Києва під варту.

Нагадаємо, українці вимагають ліквідувати Окружний суд Києва. Петиція до Президента – набрала необхідні 25 000 підписів і Володимир Зеленський доручив почати відповідні консультації з Вищою радою правосуддя, як повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *